
Секатор косий зріз до Ø45мм, телескопічні рукоятки 670-930мм, Verano (71-838)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 71-838
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор для гілок, важільний механізм, зріз косий, телескопічні ручки
Дворучний секатор довжиною 670 мм призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо зі сталі 65Mn з PTFE покриттям проти налипання.
Косий зріз діаметром до 45 мм. Ручки алюмінієві, телескопічний механізм подовження, кнопкові фіксатори. Довжина секатора в розкладеному стані до 950 мм. Телескопічні ручки дозволяють дістатися у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально. Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 80 мм |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 930 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 65 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
- Ціна: 1 100 ₴
