
Сікатор площинний 215мм, Ø18мм косий зріз VERANO (71-831)
580 ₴
- В наявності
- Код: 71-831
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний обвідний секатор з лезами з високовуглецевої сталі SK5 з покриттям проти налипання чорного кольору. Призначений для роботи з живими стеблами та гілками кімнатних рослин, черешками, квітами, фруктами та виноградом, деревами та кущами в саду. Легкий та якісний косий зріз. Боковий металевий зсувний фіксатор у вигляді кнопки. Алюмінієві рукоятки з подвійним ПВХ покриттям для комфортної роботи. Можливо працювати правою та лівою рукою.
| Особливість | зсувний фіксатор |
| Матеріал ручки | ПВХ, алюміній |
| Для обрізання | кущів, живих гілок, квітів |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косій |
| Діаметр зрізу | 18 мм |
| Довжина | 215 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр реза | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
