
Секатор Ø18mm, 180мм, зріз косий Verano (71-805)
560 ₴
- В наявності
- Код: 71-805
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий міцний ручний обвідний секатор з верхнім робочим лезом зі сталі SK5 з PTFE покриттям (проти налипання) загальною довжиною 180 мм призначений для роботи з кімнатними рослинами, обрізання черешків, квiтiв, збору врожаю фруктів та винограду, підрізання тонких живих гiлок дерев та кущiв в саду. Леза виготовлені із сталі, косий зріз, діаметр зрізу до 13 мм, зручний боковий пластиковий фіксатор, дротова пружина, пластикова полегшена рукоятка для невеликого об'єму робіт. Можливо працювати правою та лівою рукою. Додаткове кільце на рукоятці для фіксації ремінця.
| Особливість | з поворотною пружиною |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Для обрізання | пагонів, молодих гілок, живих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косій |
| Діаметр зрізу | 13 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Максимальний діаметр реза | 13 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
