
Акумуляторний секатор Ø30mm, (1 акум і ЗУ в комплекті) Procraft (ES18LiB)
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ES18LiB
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний секатор Procraft ES18LiB є корисним інструментом для тих, хто захоплюється садівництвом або озелененням.
Ці садові ножиці живляться від літій-іонної батареї, яка забезпечує достатньо енергії навіть для довгих робіт.
Вони також неймовірно легкі, що робить їх простими у користуванні протягом тривалого періоду часу.
Однією з чудових особливостей Procraft ES18LiB є його точні ріжучі леза. Леза виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує довгий термін експлуатації.
Особливості:
- максимальний діаметр різання 30мм
- частота різання 60 різів за хвилину
- двигун безщітковий
- 300 різів на одній зарядці АКБ 2а.г.
- вага 1.1кг
Характеристики:
| Робоча напруга | 20 В |
| Вага | 1,1 кг |
| Клас захисту | II |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 7,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Максимальний діаметр різання | 30 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴







