
Сумка для інструментів 460х280х240мм, 31 відділення Berg (16-765)
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 16-765
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для інструментів закрита, 31 відділення Berg
Виготовлена з високоякісного нейлону. Призначена для транспортування та зберігання інструментту, деталей різного розміру і вимірювальних приладів. Всі інструментти компактно розміщуються в 31 відділенні. Сумка має кармани зовні і всередині основного відділення. Міцні зручні ручки і ремінець для переносу на плечі. Ремінець має м'яку накладку, яка знижує тертя та пом'якшує тиск на плече під час транспортування заповненої сумки. Блискавка, що застібається зверху, забезпечує збереження інструментту при транспортуванні. Зручна та надійна сумка в сучасному дизайні.
| Тип | сумка |
| Матеріал | тканина |
| Кількість кишень | 31 шт |
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Кількість відділень/кишень | 31 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴
