Бензопила ланцюгова Кентавр Профі БП-5231ТНм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.3 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 11500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 520х280х300 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Обсяг масляного бака, мл | 260 |
| Обсяг паливного бака, мл | 560 |
| Потужність, к.с. (КВт) | 4,2(3,1) |
| Робочий об'єм циліндра двигуна, куб. см | 52 |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Час спрацювання гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 18 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3200 |
| Ширина паза шини, дюйм | 0,058 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647 ₴





