
Твердопаливний котел ККД 85% трубчасті колосники, стінка 6 мм, 150 м2 ProTech (ECO Line ТТ-15с)
36 560 ₴
- В наявності
- Код: ECO Line ТТ-15с
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні твердопаливні котли тривалого горіння серії ЕКО Лайн (ECO Line) 6 мм.
- Ця модель казана дає змогу використовувати будь-який різновид палива: вугілля, дрова, брикети, пелети.
- Сталевий зварний твердопаливний котел (вертикальна, розвита компонування теплообмінника)
- Теплообмінник виготовлений із бавовняної сталі 6-3 мм. з комбінованими лосниками (чугінні + охолоджувальні) і дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 2,5 атм.
- підвищеним ККД до 85%, температура відхідних газів 180-2000С.
- Установлення комбінованих колосників (за умови збільшення потужності чавунні колосники доповнюються водонаповненими). Ця міра покращує експлуатаційні показники на різних видах палива. Під час експлуатації котла з пелетним пальником знімаються чавунні колосники та збільшується обсяг для збирання золи в нижній частині котла
- На котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, електричного ТЕНа (посадкова різь 2") з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором.
- Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання.
- Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння;
- Котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) й укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків).
- Місце встановлення нагнітального вентилятора перенесене на верхню частину котла, вентилятор працює в зоні чистішого повітря й не схильний до температурних впливів, дає змогу зменшити потрібний для встановлення та експлуатації котла простір.
- На котлах серії ЕКО Лайн (ECO Line) можливе встановлення пелетного пальника з автоматичним подаванням палива (пелет).
Опис товару
- Ми приділяємо основну увагу якості теплообмінника, дизайну, функціональності й ергономіки котла.
- Інноваційна конструкція топки котла ЕКО Лайн (ECO Line) дає змогу використовувати більшість різновидів палива: традиційні дрова, вугілля, брикети.
- Безпека: котли, обладнані пелетним пальником, є найбезпечнішими в разі вимкнення електрики, вони мають вкрай малу інерційність і мають можливість перезапуску.
- Ефективність котла: завдяки розвиненому теплообміннику поліпшуються теплопередавальні властивості котла, віддаючи водночас більше тепла «водяній сорочці», у такий спосіб підвищується ККД твердопаливного котла.
— електронний блок керування горінням, який працює в парі з надувним вентилятором, такий тандем забезпечує як автономну роботу котла та захист системи в разі аварійних ситуацій.
Будь-який твердопаливний кошеня, використовуючи його на дровах або вугілля, вимагає постійного догляду. Для полегшення обслуговування в нашому котлі встановлені широкі двері, також у попільнику встановлений висувний лоток для видалення золи.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 167 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1056 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 436 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
| Назва | ЕКО Лайн (ECO Line) 6 мм |
| Площа опалюваного приміщення | 150 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 560 ₴






