
Твердопаливний котел 6мм стінка, до 2000м² з автоматикою, під пелетний пальник ProTech (Smart MG ТТ-200)
556 500 ₴
- В наявності
- Код: Smart MG ТТ-200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Твердопаливний котел 6 мм стінка, до 2000 м2 з автоматикою, під пелетний пальник ProTech (Smart MG ТТ-200)
Це універсальні котли нового покоління, розроблені для опалення адміністративних будівель, виробничих приміщень, теплиць тощо.
Конструкція котла «ProTech Smart MG» складається з великої завантажувальної камери та багатоходового теплообмінника з вертикальними каналами. Застосування вертикальних каналів сприяє меншій засміченості теплообмінника та неабияк підвищує ефективність роботи котла.
Охолоджувані колосники й аераційні сопла зроблені із суцільновтяних товстостінних труб. Правильне розподілення потоків первинного та вторинного повітря забезпечує ефективне спалювання палива.
Для зручнішого доступу до конвекційних каналів у верхній і бічних частинах котла реалізовані ревізійні люки.
У конструкції котла застосовується високоякісна термоізоляція, захищена сталевим кожухом.
Застосовується мікропроцесорний контролер, який дає змогу автоматизувати весь цикл роботи котла. Усі режими та процеси: горіння палива, підтримка заданої температури, вентиляцію камери згоряння, контролер візьме на себе. У разі найменшої несправності або згоряння всього палива кошенят вимкнеться автоматично.
У пелетному виготовленні котел максимально ефективно (КД 90-92%) забезпечує процес теплопередавання в поєднанні з пелетним пальником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 250 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Промисловий |
| Вид пального | Тверде |
| Автоматична подача палива | Так |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2300 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Глибина | 2680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 500 |
| Площа опалюваного приміщення | 2500 м2 |
| Назва | Смарт МГ (Smart MG) + (Авто) |
- Ціна: 556 500 ₴



