
Котел тривалого горіння 25 кВт, 250 м2, збільшувана топка ProTech (ECO Long ТТ-25с)
37 780 ₴
- В наявності
- Код: ECO Long + ТТ-25с
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердопаливні котли тривалого горіння. ТМ «ProTech»(тип горіння — нижнє) «ЕКО Лонг» (ЕСО Long)
- Котли цієї серії влаштовані так, що згоряння палива відбувається поступово, а не все відразу, як у котлах класичного компонування з об'ємним спалюванням усієї порції палива. Це стало можливим завдяки шахті теплообміннику та використанню методу нижнього пошарового спалювання палива з подаванням первинного та вторинного повітря.
- Теплообмінник виготовлений із високоякісної котлової сталі 4 мм. з чавунними колосниками та дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 2,5 атм.
- Великий об'єм завантажувальної камери та високоефективний метод спалювання палива дають змогу котлам цієї серіїКО Лонг (ECO Long) працювати істотно довше та економніше, ніж традиційні, діапазон регулювання потужності на цих котлах 30-100%, що дає змогу експлуатувати їх у багатьох випадках із максимальним ККД без буферної ємності.
- Підвищений ККД до 85%, температура відхідних газів 140-2200С.
- робочий тиск котла 2,5 атм.
- Ця модель казана дає змогу використовувати будь-який різновид палива: дрова, брикети, тріска (подрібнені гілки), вугілля порід, що не запікаються. Можливе дозавантаження котла в процесі експлуатації.
- Має можливість встановлення регулятора температури (RT4) або автоматики керування горінням (блок керування й нагнітальний вентилятор), електричного ТЕНа (посадкова різь 2”) з правого та лівого боку!
- На котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором.
- Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання.
- Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння
- Котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) і укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків)
- Зручність: у котлі ЕКО Лонг (ECO Long) люк завантаження розміщений зверху котла, що дуже зручно під час закладання великих полінів. Для чищення котла передбачений доступ до внутрішніх частин теплообмінника через верхній люк ревізії. Також у полійній камері міститься висувний подвійний лоток для збирання попелу.
- Екологічність: завдяки ефективнішому способу горіння палива зменшується кількість шкідливих викидів в атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 183 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 1090 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 25 |
| Назва | Еко Лонг (ECO Long) |
| Площа опалюваного приміщення | 250 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 780 ₴





