
Твердопаливний котел ProTech Економ (Econom) ТТП 12
17 675 ₴
- В наявності
- Код: Econom ТТП-12
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
• Абсолютно базова модель котла для спалювання будь-якого виду палива (кут, брикети, дрова), за основу була взята лінійка котлів «Стандарт» модельного ряду 2017 року.
• Теплообмінник виготовляється з котлової сталі. з чавунними колосниками (за нашою внутрішньою статистикою у 2-мм виконання котли компанії «ProTech» ранніх бюджетних версій вдало відробили 6-8 опалювальних сезонів і залишаються в строю (за умови коректного монтажу та дотримання правил експлуатації, температури теплоносія не нижче 55-60 градусів Цельсія, тобто не нижче ніж т.ін. «точки роси»).
• Робочий тиск котла 1,5 атм.
• Водночас, на відміну від конкурентів, у котлів серії «Економ» є такі переваги:
• — усі поверхні теплообмінника, що взаємодіє з паливом, контактує з теплоносіям, що не допускає прогоряння металу в процесі експлуатації!
• - на котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, електричного ТЕНа (посадкова різь 2") з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором;
• - котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання. Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння;
• - котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія)
• - котли укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 635 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 820 |
| Потужність | 12 |
| Назва | Эконом (Econom) |
| Площа опалюваного приміщення | 120 м2 |
- Ціна: 17 675 ₴




