
Твердопаливний котел ProTech Стандарт плюс (Standard plus): ТТП — 12
17 830 ₴
- В наявності
- Код: Standard plus ТТП-12
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Абсолютно нова конструктивно модель котла дає змогу використовувати поліна завдовжки 450-600 мм, що дає змогу економити кошти в процесі заготівлі палива та скоротити час на обслуговування в процесі його експлуатації.
- Теплообмінник виготовлений із котлової сталі 3 мм із чавунними холошниками та дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 3 атм.
- Усі поверхні теплообмінника, що взаємодіють із паливом, контактують із теплоносіям, що не допускає прогорання металу в процесі експлуатації!
- На котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, електричного ТЕНа (посадкова різь 2") з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором.
- Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання. Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння;
- Котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) і укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 91 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 760 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 700 |
| Потужність | 12 |
| Назва | Стандарт плюс (Standard plus) |
| Площа опалюваного приміщення | 120 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 830 ₴



