
Твердопаливний котел 15 кВт, до 150 м2, стінка 3 мм ProTech (Standart plus ТТ-15)
17 220 ₴
- В наявності
- Код: Standart plus ТТ-15
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердопаливний котел 15 кВт, до 150 м2, стінка 3 мм ProTech (Standart plus ТТ-15)
- Абсолютно нова конструктивно модель котла дає змогу використовувати поліна завдовжки 450-600 мм, що дає змогу економити кошти в процесі заготівлі палива та скоротити час на обслуговування в процесі його експлуатації.
- Теплообмінник виготовлений із котлової сталі 3 мм із чавунними холошниками та дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 3 атм.
- Усі поверхні теплообмінника, що взаємодіють із паливом, контактують із теплоносіям, що не допускає прогорання металу в процесі експлуатації!
- На котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, електричного ТЕНа (посадкова різь 2") з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором.
- Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання. Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння;
- Котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) і укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 93 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 3 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 845 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
| Назва | Стандарт плюс (Standard plus) |
| Площа опалюваного приміщення | 150 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 220 ₴




