
Котел електричний Protech Joule 3 кВт
8 170 ₴
- В наявності
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги та переваги:
- Електронне інтелектуальне керування
- Безшумна робота
- Три ступені потужності нагрівання з можливістю процентного обмеження потужності котла — три режими — 1/2/3 кВт
- Точність регулювання та настроювання котла
- Універсальність — можливість роботи в однофазних і трифазних мережах (220/380V)
- Компактні розміри
- Робочий діапазон напруг: 160÷264 V (що дуже актуально під час "просідання" напруги)
- Удосконалені тени з неіржавкої сталі
- Самоочисний теплообмінник
- Плавний пуск і плавне вимкнення навантаження тенів
- Цифрова модуляція
- Наявність керівного виходу для насоса (два режими роботи)
- Наявність зовнішнього керівного виходу (можливість під'єднання програматора або розумний будинок)
- Режим антизамерзання
- Система самодіагностики з індикацією помилок на табло
- Режим — блокування кнопок (захист від дітей)
- Функція гістерезису від 1 до 30 градусів
- Режим тактового блокування
- Режим авторозповітряння
- Циклічна рота увімкнення тенів (для збільшення ресурсу нагрівачів)
- Регулювання температури теплоносія від +30 до +88 градусів
- Можливість використання в системах тепла підлога
- Захист від перегрівання (самоввідбивний температурний аварійний датчик)
- Зручне розташування й доступність блока ТЕНів.
- ККД 98-99%
- Доступна ціна, висока якість
- Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6,5 |
| Висота, мм | 367 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина, мм | 120 мм |
| ККД % | 99 |
| Макс. робочий тиск | 3 бар |
| Максимальна температура нагрівання | 90 °C |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність котла, кВт | 3 |
| Наявність насоса | Без насоса |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм теплообмінника | 1,1 |
| Патрубки: вхід/вихід | Право/Верх |
| Площа опалення, м2 | до 30 |
| Площа перерізу дротів | Не менш ніж 3х2,5 мм2 |
| Під'єднання до системи | G 3/4" |
| Керування | Електронне |
| Ширина, мм | 232 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 170 ₴

