
Котел тривалого горіння 40кВт, 400м², збільшувана топка ProTech (ECO Long + ТТ-40с)
52 800 ₴
- В наявності
- Код: ECO Long + ТТ-40с
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Котел тривалого горіння 40 кВт, 400 м2, збільшувана топка ProTech (ECO Long + ТТ-40с)
-
Котли цієї серії влаштовані так, що згоряння палива відбувається поступово, а не все відразу, як у котлах класичного компонування з об'ємним спалюванням усієї порції палива. Це стало можливим завдяки шахті теплообміннику та використанню методу нижнього пошарового спалювання палива з подаванням первинного та вторинного повітря, що сприятливо позначається на ККД і якості спалювання палива.
-
Теплообмінник виготовлений із високоякісної котлової сталі 4 мм з чавунними холошниками, що дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 3,0 атм.
-
Великий об'єм завантажувальної камери та високоефективний метод спалювання палива дають змогу котлам цієї серії «ЕКО Лонг +» (ЕСО Long+) працювати істотно довше та економніше, ніж традиційні, а габарити камери дають змогу завантажувати поліна дров, до 42 см. Можливе дозавантаження котла в процесі експлуатації.
-
Діапазон регулювання потужності на цих котлах 30-100%, що дає змогу експлуатувати їх у багатьох випадках із максимальним ККД без буферної ємності. Об'єм разового завантаження палива в 1,4 раза, порівнюючи з моделлю Еко Лонг
-
Підвищений ККД до 92%, температура відхідних газів 120-2200С.
-
Ця модель казана дає змогу використовувати будь-який різновид палива: дрова, брикети, тріска (подрібнені гілки), вугілля непікних порід (кращ завантажувати пошарово з дровами).
-
До котла також можна під'єднати механічні пристрої керування горінням, наприклад, RT4 від компанії Regulus, що забезпечує роботу в ручному режимі, тобто енерго незалежно.
-
Котли серії «ЕКО Лонг +» (ЕСО Long+) можна дообладнати нагнітальним вентилятором і блоком автоматичного керування горінням — це дасть змогу забезпечити автономну роботу котла та захист системи в аварійних ситуаціях.
-
Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання.
-
Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння
-
Котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) і укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків)
-
Окремі дверцята для обслуговування теплообмінника.
-
Регульована заслінка димоходу.
-
Для чищення котла передбачений доступ до внутрішніх частин теплообмінника через верхній люк ревізії, а також невеликі заглушки праворуч і ліворуч у нижній частині котла. Також у полійній камері міститься висувний лоток для збирання попелу.
-
Екологічність: завдяки ефективнішому способу горіння палива зменшується кількість шкідливих викидів в атмосферу.
Випробування котла тривалого горіння, шахтного типу з нижнім горінням, ТМ "ProTech" ECO Лонг+, 40 кВт. Випробування проводяться в енергонезалежному режимі та з використанням автоматики керування горінням AIR AVTO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 314 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1170 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 1030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40 |
| Площа опалюваного приміщення | 400 м2 |
| Об'єм опалюваного приміщення | 1000 м3 |
| Назва | Еко Лонг плюс (ECO Long plus) |
- Ціна: 52 800 ₴






