
Лопата для снігу 34см ковш, 120см YAPARLAR №5 (97526Y)
850 ₴
- В наявності
- Код: 97526Y
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скрепер для снігу 97506Y
- Ширина 340 мм
- Висота 527мм
- Товщина 2 мм
- Вага 760 г
- Морозостійкий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAPARLAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.76 кг |
| Довжина леза | 340 мм |
| Довжина рукоятки | 1.2 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 527 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


