
Лопата мала 27х23 см, алюмінієва, 93 см Förster (93156Y)
888 ₴
- В наявності
- Код: 93156Y
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це ідеальний інструмент, якщо потрібно розчистити невелику ділянку або кинути в багажник автомобіля. Після купівлі цієї моделі ви перестанете турбуватися через біль у спині або руках. Ківш лопати для прибирання снігу виготовлений з ударостійкого алюмінію, якому не загрожує деформація та вм'ятина. Матеріал міцний і водночас легкий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAPARLAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 230 |
| Довжина робочої частини | 27 см |
| Ширина леза | 270 |
| Ширина робочої частини | 23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴


