
Лопата алюмінієва для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88006Y)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88006Y
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лопата алюмінієва для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88006Y)
Лопата виготовлена з алюмінію товщиною 2 мм із спеціальним сплавом, використовується для розчистки снігу на великих територіях. Також підходить для переміщення, навантаження, зберігання зерна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAPARLAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина леза | 325 мм |
| Довжина рукоятки | 1.2 мм |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


