
Електропила ланцюгова 45см, 2800Вт VERANO (VRS28E)
5 240 ₴
- В наявності
- Код: 34-435
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ланцюгова електрична пила VRS28E, 2800 Вт, 45см VERANO | 34-435
Потужна електропила з мідним двигуном Verano з без ключовою системою натяжки ланцюга, а також системою електронної зупинки, ідеально підходить для обрізки саду, розпилювання та валяння невеликих дерев, заготівлі дров, тобто усіх основних робіт, для яких потрібна потужна електрична пила. Проста та надійна, з плавним пуском стане чудовим помічником в домашньому господарстві.
Електрична ланцюгова пила Verano спроектована та виготовлена а високими стандартами якості, простоти експлуатації та безпеки користувача.
Призначена для розпилювання деревини при садових, будівельних або дровозаготівельних роботах. Як і інше устаткування Verano, ланцюгові пили зібрані з використанням восоякісних компонентів для максимальної ефективності ваших вкладень.
Переваги:
- -Потужний і надійний двигун
- -Автоматичне змащування ланцюга
- -Новий ергономічний дизайн корпусу
- -Механічна зупинка пильного ланцюга
- -Повздовжнє розташування двигуна
- -Заміна і натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 140 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 18 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 240 ₴
