
Електропила ланцюгова 38см, 2000Вт Vorhut (VRS20E)
4 140 ₴
- В наявності
- Код: 34-750
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ланцюгова електрична пила VRS20E, 2000 Вт, 38см Vorhut | 34-750
Легка і ергономічна побутова електропила з мідним двигуном Vorhut з системою електронної зупинки оптимально підходить для розпилювання дерев в домашньому господарстві і не вимагає великих зусиль при роботі. Простий і надійний інструмент стане чудовим помічником будь-якому господарю.
Завдяки поперечному розташуванню двигуна пила є зручною для розпилювання, а компактні розміри і мала вага (4,4 кг) дозволяють працювати нею без втоми. шестерні алюмінієвого корпусу редуктора виконані з легованої сталі, проходять трирівневе гартування, що дозволяє збільшити зносостійкість.
Обмотка ротора і статора виконана з термостійкої міді, покрита компаундом, це дозволяє захистити двигун від перегріву, підвищує стійкість до перевантажень. Завдяки крильчатці збільшеного розміру забезпечується безперебійний потік повітря, що нагнітається для охолодження двигуна.
Переваги:
- Автоматична подача масла
- Металевий корпус
- Візуальний контроль рівня масла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 380 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 140 ₴
