
Дизельний генератор 5,5кВт, 220V, синхронний, електростарт GUCBIR (GJD7000H)
37 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: GJD7000H
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики Генератор дизельний Gucbir GJD 7000H
Номінальна потужність, кВт 6 Тип альтернатора Синхронний- Автоматичний регулятор напруги (AVR)
- Вольтметр
- Датчик рівня оливи
- Датчик рівня палива
- З акумуляторною батареєю
- З дисплеєм
- З колесами
- Захист від короткого замикання
- Захист від низького рівня оливи
- Захист від перевантаження
- Лічильник мотогодин
- 1 х 16 А (220 В)
- 1 х 32 А (220 В)
- Легкий запуск
- Економна витрата палива
- Система захисту від короткого замикання або перевищення допустимого навантаження
- Система захисного вимкнення при зниженому рівні масла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucbir |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 443 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Вага | 110 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 450 ₴




