
Сварочная маска-хамелеон Дніпpo (WM-48)
1 698 ₴
- В наявності
- Код: WM-48
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Характеристики
| Тип зварних робіт | MMA, MIG, MAG/CO2, TIG, CUT |
| Швидкість переходу в темний стан | 1/25000 с (за 25 °C) |
| Степінь затемнення у світлому/темному стані | 4/ 9-13 DIN |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/1/2 |
| Швидкість переходу в світлий стан | 0,1-1 с |
| Матеріал корпуса | поліамід |
| Розмір світлофільтру | 110 х 90 х 9 мм |
| Розмір оглядового вікна | 92 x 42 мм |
| Кількість датчиків | 2 |
| Режим шліфування | є |
| Тип живлення | комбіноване |
| Швидка зміна елементів живлення | є |
| Регулювання "чутливості" та "затримки" | є |
| Розмір сонячної батареї | габаритна |
| Діапазон робочої температури | від - 5 до +55 °C |
| Вага | 480 г |
| Габаритні розміри | 230х230х320 мм |
Призначення
Маска зварювальника Dnipro-M WM-48 призначена для захисту очей і обличчя від шкідливого впливу інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання під час зварювання. Вона універсальна і підходить для роботи з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG. А завдяки вдосконаленому наголовнику робота буде комфортною впродовж усього робочого дня.
Ключові особливості
Маска зварювальника WM-48 оснащена автоматичним світлофільтром з високою швидкістю спрацьовування — 1/25000 с. У свою чергу фільтр має такі особливості:
- великий розмір оглядового вікна — 92х42 мм;
- два незалежних датчики безперервно відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру;
- висока чіткість зображення незалежно від кута нахилу і освітлення в робочій зоні за рахунок високоякісної рідкокристалічної оптики з класом 1/1/1/2;
- гарантований захист очей завдяки функції автоперевірки світлофільтру при його ввімкненні проходить пробне затемнення, що сигналізує про готовність маски до роботи.
Комфортна робота
Завдяки невеликій масі (480 г) маска забезпечує мінімальне навантаження на шийні хребці, що підвищує комфорт під час тривалих робіт. З детальними налаштуваннями, зварювальник може самостійно відрегулювати необхідні параметри наголівника: глибину посадки, кут нахилу маски, відстань до обличчя і величину обхвату голови, а два вертикальних фіксатора по об’єму-висоті істотно підвищують комфорт посадки наголівника. Також маска має фіксоване положення в піднятому стані і комплектується додатковими захисними екранами з полікарбонату.
Живлення
Живлення світлофільтру здійснюється за допомогою літієвих батарей і сонячного елемента. Завдяки його чутливості і збільшеній площі забезпечується постійний заряд акумуляторів, розрахованих до 5000 годинкорисної експлуатації. За необхідності їх можна самостійно замінити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.48 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 42 мм |
| Ширина оглядового вікна | 92 мм |
- Ціна: 1 698 ₴






