
Заклепник поворотний 260 мм INGCO INDUSTRIAL (SHHR106)
576 ₴
- В наявності
- Код: SHHR106
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запис заклепника поворотного 260 мм INGCO INDUSTRIAL
Заклепник поворотний 260 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт. Головка інструменту обертається на 360° для роботи у важкодоступних місцях.
- Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
- Робоча частина виготовлена з алюмінієвого сплаву.
- Діаметр використовуваних заклепок становить 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм.
- Для роботи у важкодоступних місцях Головка інструмента обертається на 360 град;
- Матеріал: сталь + алюміній;
- Для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей у процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт;
- для роботи у важкодоступних місцях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Матеріал ручки | метал |
| Поворот голови | 360° |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип голови | Поворотна |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка має змінні насадки, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті | Да |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Заклепник з поворотною головкою 360° для роботи у важкодоступних місцях | Да |
| Матеріал | сталь + алюміній |
| Паковання | подвійний блістер |
| Розмір | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴






