
Заклепник, 260 мм INGCO Super Select
213 ₴
- В наявності
- Код: HRS108
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запис заклепника, 260 мм INGCO Super Select
Заклепник 260 мм INGCO Super Select використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Діаметр використовуваних заклепок становить 2.4; 3.2; 4.0; 4.8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Довжина інструменту | 260 мм |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
| Матеріал | сталь + алюміній |
| Паковання | слайдерна картка |
| Розмір | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴




