
Сумка для інструментів 410мм 14 карманів INGCO Super Select
601 ₴
- В наявності
- Код: HTBG281628
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис сумки для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select
Сумка для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та витратних матеріалів.
Жорстка рама сумки служить для легкого відкривання та швидкого доступу до інструменту, а ремінь, що регулюється, полегшує перенесення.
Модель оснащена великою кількістю внутрішніх та зовнішніх кишень для зручності зберігання різних інструментів.
Кількість кишень — 8 внутрішніх, 6 зовнішніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорстка рама для легкого відкривання та доступу | Да |
| Кількість кишень | Зовні – 6 кишень, усередині – 8 кишень |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Паковання | Папарова карта |
| Розмір | 410 мм |
| Регульований плечовий ремінь у комплекті | Да |
| Розміри (Д×Ш×В) | 29×21×41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴





