Опис степлера металевого, 4-8 мм INGCO Super Select
Степлер металевий 4–8 мм INGCO Super Select незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами або виробництвом меблів.
Працює зі скобами: розмір 4–8 мм, переріз скоб 0,7 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина скоб | 4–8 мм |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скобі | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴







