
Степлер металевий INGCO Super Select (HSG14018)
363 ₴
- В наявності
- Код: HSG14018
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис степлера металевого INGCO Super Select
Степлер механічний INGCO Super Select незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Застосовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та облицювання до різних поверхонь (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
У інструменту є можливість регулювання сили удару.
Працює зі скобами: розмір 4-14 мм, переріз скоб 0,7 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Стан | Новий |
| Тип | Молотковий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина скоб | 4-14 мм |
| Особливість | Регульована сила удару |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скобі | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴






