Кутова шліфмашина 125 мм, 1170 Вт Baltic (усил. редукт.,коротка ручка, фільтр, кожух на редуктор)
- Потужність: 1170 Вт
- Діаметр диска: 125 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 12000 об/хв Додатково: коротка ручка, посилений редуктор, кожух на редуктор
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1170 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴

