
Шліфмашина кутова Ø230 мм, 2600 Вт Baltic (AG3026)
3 238 ₴
- В наявності
- Код: AG3026
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина кутова 230мм, 2600Вт Baltic (Всил.редукт., вигляд.замінь.щіт.,пів-ва ручка, сплав пуск)
- Потужність: 2600 Вт
- Діаметр диску: 230 мм
- Кількість обертів холостого ходу 6500 об/хв Додатково: поворотна ручка, плавний пуск, посилений редуктор, швидка заміна щіток
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 238 ₴
