Кутова шліфувальна машина Baltic AG2512 – це високоефективний інструмент для виконання будівельних та ремонтних робіт: різання, зачищення й шліфування різних поверхонь.
Зручний компактний корпус і невелику вагу забезпечують комфорт при експлуатації й упевнене керування навіть однією рукою.
- Потужність: 1200 Вт
- Діаметр диска: 125 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 11000 об/хв Додатково: зручна подовжена рукоятка, посилений редуктор, швидка заміна щіток
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴

