
Перфоратор 1700Вт, 5Дж SDS-plus Baltic (RH3217)
2 702 ₴
- В наявності
- Код: RH3217
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор RH3217 побутовий інструмент, призначений для свердління з ударом в цеглі, бетоні, а також для свердління без удару в дереві, сталі, кераміки і синтетичних матеріалах.
Характеризується легкістю в експлуатації, простотою і надійністю виконання. При правильному догляді та використанні буде служити дуже довго і якісно виконувати поставлені завдання.
- Потужність: 1700 Вт
- Кількість обертів: 850 об/хв
- Енергія удару: 5,0 Дж
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Перфоратор 1500 Вт, HDM1037 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 702 ₴



