Дриль ударний Baltic BID011 для використання в побутових умовах з метою свердління отворів і робіт з кріпильними елементами.
Конструкція інструменту виконана з високоміцного пластикового матеріалу, що забезпечує підвищену механічну міцність навіть в самих складних експлуатаційних умовах. Зручна, ергономічна рукоятка з прогумованої накладкою, сприяє надійному утриманню техніки в будь-яких робочих положеннях.
- Потужність: 1100 Вт
- Кількість обертів: 0-3000 об/хв
- Діаметр патрона: 13 мм
Свердління: так Свердління з ударом: так Особливості: регулювання швидкості, швидкозажимний патрон, 2 підшипника
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 16 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴

