
Бензопила ланцюгова 45см, V-52см³ Кентавр (БП-5225ТН)
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 46170
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис бензопили ланцюгової Кентавр БП-5225ТН
Надійна і потужна бензопила Кентавр БП-5225ТН призначена для швидкого та ефективного спилювання сухостою, кущів, гілок, а також валки невеликих дерев і розпилювання їх на колоди.
Двигун зі збільшеним моторесурсом (завдяки хромованому циліндру), легкий старт, сучасна антивібраційна система, яка складається з ефективних демпферних опор, ефективне гальмо ланцюга забезпечать надійність виробу, зручність у роботі, а також швидке і точне розпилювання деревини. Потужність двигуна становить 3,3 к.с., максимальна частота обертання – 11000 обертів за хвилину, що цілком достатньо для виконання робіт на присадибній ділянці будь-якої складності.
Для швидкого та ефективного розпилювання деревини використовується 18-дюймові шина і ланцюг. Даний показник – ідеальний для виконання робіт у побуті, в тому числі і з деревиною великої щільності та діаметру.
Для заправки бензопили паливом і маслом використовуються баки, місткістю 550 мл і 260 мл, відповідно. Дані показники дозволяють працювати виробом на протязі тривалого часу без дозаправки. Для ефективного відведення вихлопних газів конструкцією глушника передбачено дві вихлопні труби.
Бензопила Кентавр БП-5225ТН обладнана системою автоматичного змащування ланцюга і шини, що складається з регульованого масляного насоса, завдяки чому забезпечується збереженість від передчасного зносу і корозії. Завдяки тому, що кришка повітряного фільтра фіксується лише одним гвинтом-баранчиком, забезпечується швидкий доступ до фільтра у випадку його огляду та обслуговування.
Комплектом поставки бензопили Кентавр БП-5225ТН передбачені: шина, ланцюг, зубчастий упор, ємність для приготування паливної суміші, свічковий ключ, надфіль, а також комплект інструмента і монтажних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 495х280х285 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3200 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 18 |
| Час спрацювання гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Ширина паза шини, дюйм | 0,058 |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Обсяг масляного бака, мл | 260 |
| Потужність, к.с. (КВт) | 3,4 (2,5) |
| Обсяг паливного бака, мл | 550 |
| Робочий об'єм циліндра двигуна, куб. см | 52 |
- Ціна: 2 670 ₴





