
Плиткоріз електричний 600Вт, TCM1010
5 009 ₴
- В наявності
- Код: TCM1010
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз 600W - 180mm | TCM1010 Цей плиткоріз TCM1010 ідеально підходить для різання плитки для ванної та кухні. Плиткоріз має водяне охолодження для високоточного різання без пилу та більшої довговічності пилкового полотна. Ця машина має потужний малошумний асинхронний двигун потужністю 600 Вт. Хромований робочий стіл регулюється від 0 до 45° для точного різання під кутом. Плиткоріз TCM1010 постачатиметься з високоякісним алмазним диском діаметром 180 мм. Технічні характеристики: - Напруга мережі 230 В ~, 50 Гц - Вхідна потужність 600 Вт - Швидкість без навантаження 2,950/хв. - Регулювання столу 0-45° - Розмір столу 360x330 мм - Діаметр диска 180 мм - Отвір пильного полотна 22,2 мм Характеристики: - Запобіжний вимикач - Регульований стіл від 0-45° - Міцний хромований стіл - Паралельна / скошена напрямна - Асинхронний двигун з низьким рівнем шуму - Водяне охолодження - Можливість встановлення на верстаку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Плиткоріз електричний 600Вт, TCM1010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 009 ₴







