
Перфоратор 1500Вт, 6Дж SDS-plus Ferm (HDM1037)
7 340 ₴
- В наявності
- Код: HDM1037
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Перфоратор 1500 Вт — 4 функції HDM1037
Використовуйте перфоратор FERM 1500W HDM1037, щоб легко свердлити отвори в цеглі, бетоні та подібних матеріалах. HDM1037 — це зручний відбійний молоток у поєднанні з зубілами, що входять до комплекту. Потужна машина має регульовану швидкість від 0 до 950 об/хв. Цей перфоратор забезпечується гумовим шнуром завдовжки 3 метри, який забезпечує додатковий комфорт під час роботи.
Технічні характеристики
- Напруга в мережі 230 В~, 50 Гц
- Споживана потужність 1500 Вт
- Швидкість без навантаження 0-950 об/хв.
— швидкість впливу без навантаження 0-4400 об/хв.
- Енергія удару 6,0 Джоуля
- Розмір патрона SDS-plus
Особливості
- 4 функції (свердління, ударне свердління, довбання з вільним обертанням, довбання)
- Універсальний тримач SDS-plus
- Електронне регулювання швидкості — 3 м кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 4400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 950 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Перфоратор 1500 Вт, HDM1037 |
- Ціна: 7 340 ₴




