
Відбійний молоток 1500 Вт, 25Дж, FERM (HDM1049P)
22 864 ₴
- В наявності
- Код: HDM1049PF
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Відбійний молоток 1500 Вт — 11 кг ⁇ HDM1049P C FERM HDM1049P ви можете легко зносити підлоги, стіни та бетон!
Цей відбійний молоток із промислової лінійки FERM має потужність не менш ніж 1500 Вт, 12 регульованих позицій долота, змінну швидкість і силу до 25 Джоулів! З цією електростанцією ви зможете впоратися з будь-якою великою роботою зі зносу!
Висока зручність користувача? Вібропоглинальна ручка, додаткова бічна ручка та дуже довгий гумовий кабель живлення не менш ніж 5 метрів забезпечують максимальну зручність користувача. Це дає вам більше зчеплення, стабільності та свободи рухів. Відбійний молоток FERM стандартно постачається в міцному футлярі для зберігання з зубілом SDS Max (350 мм) і плоским долотом SDS Max (350 мм).
Технічні характеристики
- - Напруга в мережі 220-240 В~, 50 Гц
- - Споживана потужність 1500 Вт
- - Частота ударів 1000-1900/хв.
- - розмір патрона — SDS-max
- - енергія удару 6-25 Джоулів
- - вага машини 11,00 кг
Характеристики — одна функція (довблення) — патрон SDS-max — потужна важка машина (6-25 джоулів — 11,0 кг) — 12-степне регулювання положення зубила — задня ручка для зменшення вібрації — 5-метровий гумовий трос — Футляр для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Вага | 11 кг |
| Максимальна сила удару | 25 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Молоток відбійний 1500Вт, HDM1049P |
- Ціна: 22 864 ₴
