
Машина вібраційна шліфувальна 180 Вт, Ferm (PSM1024)
1 830 ₴
- В наявності
- Код: PSM1024
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітальна шліфмашина 180 Вт із наждачним папером PSM1024
Технічні характеристики
- - напруга мережі 230 В~, 50 Гц
- - вхідна потужність 180 Вт
- - швидкість без навантаження 12 000/хв.
- — шліфувальні рухи 24 000/хв.
- - шліфувальна поверхня 90х187 мм
Характеристики
- З'єднання для видалення пилу для чистого робочого простору — забезпечує точну роботу однією або двома руками — ексклюзивний дизайн із ручкою з м'яким покриттям для оптимального комфорту під час роботи — система кріплення на липучці Velcro® або звичайному шліфувальному паперу — наддовгий кабель живлення, 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна кількість обертів | 24000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машина орбітальна шліфувальна 180Вт, PSM1024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴






