
Машина кутова шліфувальна 950 Вт, Ø 125 мм Ferm (AGM1095P)
3 463 ₴
- В наявності
- Код: AGM1095PF
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кутова шліфмашина 950W — 125 mm ⁇ AGM1095P Професійна кутова шліфмашина AGM1095P є компактною, потужною й ідеально адаптується до будь-якої ситуації шліфування. Цей потужний шліфувальний верстат має потужність 950 Вт, діаметр диска 125 мм і тому дуже підходить для подальшого шліфування і видалення задирок із металу (включно зі сталлю, алюміній) і каменю.
Машинка обладнана бічною ручкою з м'якою ручкою та регульованим захисним ковпачком. Завдяки 3-метровому гумовому кабелю живлення ви маєте оптимальну свободу пересування під час роботи. Швидко та легко замініть шліфмашини за допомогою фіксатора шпинделя та гайкового ключа, що входить до комплекту. Ця кутова шліфувальна машина підходить для досвідчених майстрів і професіоналів.
Технічні характеристики
- - Напруга в мережі 230-240 В~, 50 Гц
- - Споживана потужність 950 Вт.
- -Діаметр диска 125 мм
- - швидкість без навантаження 12 000/хв.
- - шпиндель M14
- - вага машини 2,10 кг
Особливості: - електронний захист від перезапуску — блокувальний вимикач — блокування шпинделя — регульований відкритий захисний кожух — 3 м гумовий кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 3 463 ₴



