Настільна шліфмашина 250 Вт — 150 мм — P36&P80" BGM1020 FERM BGM1020 підходить для тонкого та грубого помелу. Отже, ви можете виконувати найрізноманітніші шліфувальні роботи швидко та легко, а ваші насадки, викрутки та скребки збережуть свою найкращу форму. Шліфувальну машину можна легко встановити на верстаті, і вона забезпечена пилозахищеним перемикачем для тривалого терміну експлуатації. М'ясорубка BGM1020 обладнана диском грубого та тонкого помелу. Грубий шліфувальний диск (ліворуч) підходить для найпоширеніших робіт зі шліфування сталі в поєднанні з долотами, шкребками для фарби, металевими зачистками, матеріалами у формі трубок і смуг. Тонкий шліфувальний диск (праворуч) краще підходить для подрібнення дрібніших матеріалів, як-от ножі та ножиці. Крім того, цей камінь має такі ж можливості, як камінь зліва, з перевагою в тому, що він ширший і тонший, що уможливлює тонше подрібнення. Технічні характеристики — Напруга мережі 230 В~, 50 Гц — Вхідна потужність 250 Вт — Розміри шліфувального каменю 150x20 мм — 150x40 мм — Зернистість шліфувального каменю P36 (сірий) P80 (білий) — Отвір шліфувального2/хв. Характеристики — Пилозахисний перемикач — Металева основа — Можливість кріплення до робочого столу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електроточило 250Вт, BGM1020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 861 ₴








