
Дриль ударний 800 Вт, Ferm (PDM1052)
2 128 ₴
- В наявності
- Код: PDM1052
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ударний дриль 800W-13mm ⁇ PDM1052
З цим ударним дрилем FERM PDM1052 ваша робота зі свердління буде миттєво зроблена. Завдяки своїй подвійній функції цей ударний дриль підходить для свердління й ударного свердління в дереві, металі та (м'якому) бетоні. Ударний дриль обладнаний 3-метровим гумовим кабелем для оптимальної свободи пересування. Ударний дриль потужністю 800 Вт має подвійну функцію, тому якщо ви не можете пройти через матеріал у звичайному положенні для свердління, ударне встановлення стане ідеальним рішенням!
Завжди свердлите на потрібну глибину завдяки обмежувачу, що входить до комплекту глибини. Швидкість свердла можна регулювати змінно завдяки регулятору швидкості в перемикачі, тому ви можете вибрати правильну швидкість для роботи та оброблюваного матеріалу. Навіть у разі тривалого використання цим ударним дрилем приємно працювати завдяки ергономічній конструкції з м'якою ручкою і перемикачем із блокуванням.
Навіщо підходить цей ударний дриль? Завдяки своїй подвійній функції цей ударний дриль підходить для таких завдань: - свердління деревини — свердління металу — ударне свердління цегляної кладки та інших типів каменю — ударне свердління (м'якого) бетону
Технічні характеристики
- - напруга в мережі 230 В~, 50 Гц
- -потужність 800 Вт
- — швидкість без навантаження 0-3000 об/хв.
- — частота впливу без навантаження 0-48000 об/хв.
- - Діаметр патрона 2-13 мм
Характеристики
- - Подвійна функція (свердління й ударне свердління)
- - Обмежувач глибини
- - Електронне регулювання швидкості
- - Перемикач блокування
- - Гумовий кабель 3 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
- Ціна: 2 128 ₴






