
Дриль ударний 1100 Вт Ferm (PDM1061P_K)
7 056 ₴
- В наявності
- Код: PDM1061P_K
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ударний дриль 1100W-13mm ⁇ PDM1061P_K
Завершіть свою роботу зі свердління якнайшвидше за допомогою цього професійного ударного дриля PDM1061P_K потужністю 1100 Вт із лінійки FERM Industrial!
Підходить для свердління й ударного свердління в дереві, камені, (м'якому) бетоні та металі. Підходить для інтенсивного професійного використання. Цей потужний дриль обладнаний високоякісними деталями та тому підходить для тривалого інтенсивного використання. Наприклад, потужний ударний дриль має металеву швидкознімну свердлильну головку. Це дає змогу швидко міняти свердла та/або насадки діаметром від 1,5 до 13 мм.
Крім того, сітківка обладнана перемикачем блокування й перемикачем повороту вліво/вправо для обертання за або проти годинникової стрілки. Дриль має 2 механічні параметри швидкості, виберіть, чи використовувати функцію ударної дриля. Змінна швидкість регулюється, що дає змогу регулювати свердло для різних застосувань і матеріалів. Подумайте про свердління великих отворів із низькою швидкістю і з високим крутним моментом у позиції свердла 1 або свердління малих отворів із високою швидкістю в позиції свердла 2.
Навіщо підходить дриль? Ударний дриль призначений для свердління й ударного свердління в дереві, камені, м'якому бетоні та металі. Він підходить для різних типів діяльності, як-от: свердління коркових отворів у камені або бетоні або свердління великих отворів у дереві або металі. Максимальний діаметр свердління в деревині становить 30 мм, у металі — 13 мм, а в камені та (м'якому) бетоні — 20 мм.
Технічні характеристики
- - Напруга мережі 220-240 В~, 50/60 Гц
- - Споживана потужність 1100 Вт
- - Механічні швидкості 2
- - Швидкість без навантаження 0-1200 об./хв. 0-3100 об./хв.
- — частота ударів 0-19200 об./хв. 0-49600 об./хв.
- - ємність патрона Ø1,5-13 мм — вага машини 3,28 кг
Особливості — подвійна функція (свердління й ударне свердління)
- - механічна 2-швидкісна коробка передач
- - металевий корпус редуктора
- - електронне регулювання швидкості
- - бічна ручка з металевим обмежувачем глибини
- -3-метровий гумовий трос
- - Кейс для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 49600 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
- Ціна: 7 056 ₴
