
Дриль акумуляторний, 18В, 32Нм Ferm (CDM1120)
4 551 ₴
- В наявності
- Код: CDM1120
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний Li-Ion дриль 18V-1.5Ah 2 батареї ⁇ CDM1120
Технічні характеристики
- - Напруга в мережі (зарядний пристрій) 100-240 В~, 50/60 Гц
- - Вхідна потужність 18 В-1,5 А·год
- - Макс. крутний момент (жорсткий) 32 Нм
- - Положення швидкості без навантаження I 0-350/хв.
- - Положення швидкості без навантаження II 0-1.300/хв.
- - Кількість положень крутного моменту 17+1
- - Час заряджання 1 година
Характеристики:
- - 2 батареї
- - світлодіодне освітлення
- - одногільовий патрон 1,5-13 мм
- - регульований крутний момент у режимі свердління
- - дві механічні параметри швидкості
- - електронне регулювання швидкості
- - футляр для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор батареї | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 551 ₴









