
Шуруповерт акумуляторний 12V, Ferm (CDM1119)
3 660 ₴
- В наявності
- Код: CDM1119
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний Li-Ion дриль 12 V-1.5 Ah 2 батареї ⁇ CDM1119
Технічні характеристики
- - Напруга мережі (зарядний пристрій) 100-240 В~, - 50/60 Гц
- - Вхідна потужність 12 В-1,5 А·год
- - Макс. крутний момент (жорсткий) 20 Нм
- — положення швидкості без навантаження I 0-350/хв.
- — положення швидкості без навантаження II 0-1.300/хв.
- - Кількість положень крутного моменту 17+1
- - Час заряджання 1 годину Характеристики
- - Акумуляторна літій-іонна технологія — 2 батареї
- - Світлодіодне робоче освітлення
- - Патрон з однією втулкою 1,0-10 мм
- - Регульований крутний момент
- - Дві механічні параметри швидкості
- - Електронне регулювання швидкості
- - Футляр для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор батареї | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴







