
Дриль акумуляторний, 20V у наборі з двома 2 А/г літій-іонними батареями, Ferm (CDM1141P)
11 513 ₴
- В наявності
- Код: CDM1141P
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Акумуляторний дриль 20V — 2.0 Ah — Вмик. 2 батареї ⁇ CDM1141P
Цей акумуляторний дриль із лінії FERM Industrial підходить для щоденного інтенсивного та професійного використання, оскільки виготовлена з високоякісних компонентів. Цей акумуляторний дриль має 4-полюсний двигун Mabuchi®, він менший, потужніший і має стабільнішу швидкість, порівнюючи з 2-полюсними двигунами. Цей акумуляторний дриль також має високоякісну металеву свердлильну головку Jacobs® і підшипники японської марки NSK®.
Акумуляторні елементи відбуваються від бренда Samsung® Сіялка є частиною платформи FERM Industrial FI20V, що означає, що батареї та зарядний пристрій взаємозамінні з усіма машинами платформи.
Цей акумуляторний дриль постачається в міцному футлярі для зберігання, що містить два літій-іонних акумулятори ємністю 2,0 А·год, пристрій для швидкого заряджання та дві викруткові насадки. Робоче застосування акумуляторного дриля: виберіть одну з 2 механічних режимів швидкості, 21 різного крутного моменту або потужне положення свердління. Цей дриль має двигун із крутним моментом 50 Нм. Ширина універсального патрона становить 13 мм, тому він підходить для всіх звичайних насадок для викруток і дрилів. Завдяки змінній швидкості в перемикачі можна починати завертати та свердлити на низькій швидкості. Це робить свердло придатним для свердління та загвинчування різних матеріалів: - кріплення рейок і набирачів — встановлення гіпсокартону, стельової плитки та ліпних панелей — будівельні роботи по покрівлі терас або меблів — встановлення кухонних шаф — встановлення світильників і полиць на стелю
Технічні характеристики
- - Напруга зарядного пристрою 100-240 В~, - 50-60 Гц, 50 Вт
- - Напруга 20 В літій-іонного (2,0 А-год)
- - Положення швидкості без навантаження I 0-450/хв.
- — положення швидкості без навантаження II 0-1,700/хв.
- - ємність патрона Ø1,5-13 мм
- - позиції крутного моменту 21+1
- - макс. крутний момент (жорсткий) 50 Нм
- — вага машини 1,24 кг (без акумулятора)
Особливості
- — 4-полюсний двигун Mabuchi®
- — металевий патрон Jacobs®
- — акумуляторні елементи Samsung® 2,0 Ah
- — 60 хв. швидкий зарядний пристрій
- - Електронне регулювання швидкості
- - Світлодіодне освітлення
- - Кейс для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор батареї | + |
- Ціна: 11 513 ₴
