
Диск пильний 185мм, 24 зуба, CSА1007
354 ₴
- В наявності
- Код: CSА1007
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск FERM CSA1007 - 185 x 20 мм - TCT - 24 зуба - Для циркулярної пилки FERM CSM1039
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диск пильний 185мм, 24 зуба, CSА1007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴
