
Лопата шахтерская 1.4м Forster (17200Y)
595 ₴
- В наявності
- Код: 5200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Для різноманітних підприємствах гірничодобувної та вугільної промисловості.
Робоча частина виготовляється зі спеціальної легованої сталі товщиною 1,7 мм, яка забезпечує високий показник твердості металевої частини лопати (40-50 HRC). Лопата загартована шляхом термічної обробки для забезпечення міцності та довговічності.
Металева частина пофарбована порошковою фарбою та висушена в електростатичній печі для гарного зовнішнього вигляду, та захисту від корозії.
Зручна, дерев’яна ручка забезпечує ефективне виконання будь-якого завдання. Підходить для тривалого користування, перенесення та транспортування ґрунту чи вугілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина леза | 315 мм |
| Довжина рукоятки | 1400 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 270 мм |
- Ціна: 595 ₴


