
Лопата совкова 1,3 м, Forster (18100)
409 ₴
- В наявності
- Код: 18100
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для різних сільськогосподарських робіт. Інструментом легко копати та переносити ґрунт, а також сипки матеріали типу цементу або піску, корисні під час прибирання на фермах.
Робоча частина виробляється зі спеціальної легованої сталі завтовшки 1,7 мм і пофарбована порошковою фарбою та висушена в електростатичній печі для гарного зовнішнього вигляду та захисту від корозії. Містить округлені краї, що дають змогу захоплювати велику кількість сировини. Зручна, ергономічна ручка забезпечує ефективне виконання будь-якого завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина леза | 275 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


