
Лопата штикова, прямокутна 1,3м Foster (14900Y)
456 ₴
- В наявності
- Код: 9003
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата траншейна призначена для риття траншей, копання землі, викопування ям, перекидання снігу та будь-яких робіт із ґрунтом.
Основні характеристики Forster 14900Y
- Бренд: Forster
- Наявність держака: з держаком
- Різновид лопати: траншейна
- Матеріал ковша: сталь
- Матеріал ручки/черенка: дерево
- Розміри та вага Вага: 2,5 кг
- Ширина ковша: 19,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.95 кг |
| Довжина леза | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴


