
Лопата штикова 1,3 м гостра, Forster (19301)
405 ₴
- В наявності
- Код: 3200
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для підготовки ґрунту до посадки навесні та для перенесення й аерації ґрунту після збирання врожаю восени. Загострений кінець ідеальний для роботи на твердих ґрунтах. Оскільки ця лопата легша за інші лопаті серії 3200, вона менше втомлює й економить трудозатрати.
- Довжина: 1,3 м
- Призначення: універсальна
- Наявність держака: з держаком
- Різновид лопати: штикова
- Матеріал ковша: сталь
- Матеріал ручки/черенка: дерево
- Розміри та вага Вага: 1,5 кг
- Ширина ковша: 22,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лопата гостра плюс 3200, 19301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

