
Лопата американка 1,3м, Forster (19000)
329 ₴
- В наявності
- Код: 4160-С
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлена зі спеціальної легованої сталі завтовшки 1,70 мм. Стрічкова лопата 9300 загартована способом термічної обробки для забезпечення міцності, довговічності та тривалого використання.
Лопата в стандартній комплектації пофарбована порошковою фарбою в електростатичній печі для гарного зовнішнього вигляду. Перед фарбуванням піддається промиванню та сушарці, видаленню поверхневої іржі та мастильних олій за допомогою хімічних речовин. Вона використовується для весняних городніх робіт, перенесення й аерації ґрунту після прибирання врожаю восени. Лопата завширшки 9300 мм, що ідеально підходить для роботи на ґрунтах середньої жорсткості.
Підходить для всіх видів виноградників і садових робіт.
- Довжина: 1,3 м
- Наявність держака: з держаком
- Різновид лопати: штикова
- Матеріал ковша: сталь
- Матеріал ручки/черенка: дерево
- Розміри та вага Вага: 1,3 кг
- Ширина ковша: 25,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина леза | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴


