
Кувалда 5кг JUCO "Традиційна" (М2117)
1 652 ₴
- В наявності
- Код: 39-433
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кувалда JUCO "Традиційна" (М2117) виготовлена з високоякісної вуглецевої сталі С55. Ковка та гартування забезпечують високу міцність та зносостійкість. Робоча частина з антикорозійним покриттям. Тип обробки поверхні бойка - шліфовка. Бойок надійно фіксується на ручці за допомогою двох клинів металевого та пластикового.
Довга ручка забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизання з рук в процесі роботи. Дерев'яна ручка ретельно відполірована та покрита прозорим лаком, що захищає її від розсихання, появи тріщин та забруднення.
Довжина ручки (без урахування голови): 725мм. Застосовується при виконанні будівельних та демонтажних робіт, для забивання арматури, кілків під зав'язку або залізних опор та інших видів робіт. Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, зручна та надійна в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина рукоятки | 725 мм |
| Довжина ударного бойка | 155 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Кувалда |
- Ціна: 1 652 ₴
